jakie cele ma stowarzyszenie

jakie cele ma stowarzyszenie

Wracając Historia – Jak Technology Came telewizor LCD na świecie Aktualny Number One TV O

Wszyscy wiemy, że numer jeden na świecie technologia telewizja jest dzisiaj niczym innym niż telewizor LCD. Technologia stosowana przez jej konkurentów, znanych jako Plasma i DLP są daleko w tyle.

Obecnie wymagania telewizorów LCD wzrosła gwałtownie na całym świecie. rozszerzona technologia telewizora LCD sprawia, że ??jest to obecnie najbardziej up-to-date w telewizorach wysokiej rozdzielczości. To może być nawet w porównaniu z technologiami wykorzystywanymi przez firmy IBM i DVD. Jednak, czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak liczba ta jedna technologia TV doszło?

Technologia LCD została odkryta przez austriackiego naukowca imieniem Friedrich Reinitzer. Friedrich Reinitzer odkrył właściwości cieczy krystalizacji ponad 80 lat temu w roku 1888. Później, George skuteczne serum do rzęs Heilmeier, który był inżynierem elektrykiem z University of Pennsylvania, wyprodukował pierwsze wysiłki wykorzystując proces krystalizacji cieczy dla komercyjnych produktów. Poza tym jest elektryczny inżynier, Heilmeier stwierdził również, MA, M.S.E i doktorów w kilku dziedzinach Solid State Electronics. Wszystkie te osiągnięcia on zdobył na Uniwersytecie Princeton. W RCA Laboratories pracował Richard Williams, Lucian Barton i Louis Zanoni. Pracował również z Josephem Catellano, Nunzio, Luce i Joel Goldmacher. Podczas swojej pracy w RCA Laboratories, eksperymentował jeden po drugim z różnych form i pracował z różnymi metodami krystalizacji ciekłych. Prace występował na RCA ostatecznie stał się ostoi w kształtowaniu technologii telewizorów LCD, ponieważ jest używany do dziś.

Ale zanim została zastosowana metoda Wyświetlacz ciekłokrystaliczny (LCD) do stosowania na telewizorach, było kilka etapów eksperymentów z technologią LCD.

Artykuł napisany przez: