stowarzyszenie jakie uchwaly

W laboratoriach RCA za czasów George’a Heilmeier, było wiele eksperymentów przeprowadzonych za pomocą ciekłych kryształów. W wyniku tych różnych eksperymentów, George Heilmeier i jego zespół stwierdził, że ta technologia, wyświetlacz LCD może być wykonane, aby stosować gadżetów cyfrowych. Takie gadżety cyfrowe obejmują cyfrowe zegary, zegarki cyfrowe, kalkulatory cyfrowe i wiele innych. Jej potencjał były nieograniczone. Alarm cyfrowe, które często używają w naszych zegarkach dziś przypisuje się pracy wykonywanej przez George’a Heilmeier na RCA.

Następny w kolejce jest rozszerzenie technologii LCD był James Fergason. Był absolwentem University of Missouri. Był zastępcą dyrektora Instytutu ciekłokrystaliczne w Kent State University. Będąc współpracownikiem reżysera nie odkrył coś, co nazywa nematyczny polowym. To odkrycie następnie wziął technologię LCD, który odziedziczył z drużyny Heilmeier w kierunku nowoczesnych technologii LCD, który obecnie stosowanych obecnie.

Jednak odkrycie Fergason w obecnej technologii LCD dni nie było prosto do perfekcji w tej chwili. Gdy jego zespół zadebiutuje swój pierwszy telewizor LCD w roku 1971, to była katastrofa. Wszyscy byli rozczarowani. Ilustracje odzwierciedlenie w telewizji swojego zespołu były wypełnione obrazami „ducha” podczas nadawania działania telewizora.

Mieli dokonać wiele zmian. Po dodaniu metody nazywanej „Korekta podciągany wsteczny” ich telewizor LCD stał się hitem. Jakość obrazu była doskonała i nie było prawie żadnych zniekształceń obrazu podczas transmisji obrazów. Z powodu tego sukcesu, Fergason założył własną korporację. Z jego korporacji potem kute ponad 100 patentów na całym świecie.

Dziś widzowie telewizji za pomocą raportu telewizory LCD posiadający jedyny w swoim rodzaju wrażeń wizualnych. W tempie popularność telewizory LCD, telewizory LCD mają zastąpić stare CRT jak technologia do wykorzystania w przyszłości produkcji telewizyjnej.Szczególnie teraz, że telewizory LCD ma niesamowite możliwości dostarczania wysokiej rozdzielczości wyświetlania, która po podłączeniu do wszystkich innych elektronicznych gadżetów, dostarczyć doświadczenie kina domowego.

Sprawdź największą kolekcję telewizor LCD oraz dostawa gratis! Najpopularniejsze produkty w 45% – 75% zniżki od górnej Samsung LCD TV

Artykuł napisany przez: