stowarzyszenie jakie koszty

Wydajność komunikacji-Jak może pomóc

Wydajność komunikacji:

Świadczenia pracownicze: 1.Establishes dobrych relacji z przełożonym. 2. Zapewnia zrozumienie obowiązków służbowych i priorytetów. 3. Umożliwia pracownicy wiedzą, gdzie stoją. 4. Dostarcza szczegółowych planów działań mających na celu poprawę wydajności. 5. Zapewnia uznanie i motywację do kontynuowania dobrej wydajności. 5. Zwiększa samoocenę.

Korzyści dla promotor: 1. Pomaga nawiązać dobre relacje z pracownikami. 2. Daje jasne wytyczne dotyczące odpowiedzialności i oczekiwań. 3. Utrzymuje i wyjaśnia priorytety pracy. 4. motywuje pracowników. 5. Zajmuje się problemy z wydajnością skutecznie i terminowo. 6. Buduje samoocenę pracowników. 7. Pozwala przełożony i pracownik dzielić przemyślenia, pomysły i problemy.

Korzyści dla organizacji: 1. Tworzy środowiska pracy, które prowadzą do poświęcenia i zwiększonej wydajności. 2. Pomaga zmniejszyć problemy z wydajnością, które prowadzą do obrotu i absencji. 3. Przyczynia się ku osiąganiu doskonałości. 4. Opracowuje skutecznych przełożonych, którzy korzystają dźwiękowe zasady zarządzania zasobami ludzkimi.

Poprawa komunikacji: Rozpoznaj konkretnych osiągnięć, pokazując, że jesteś świadomy pracy pracownika i składek. Tak: „Myślę, że spędzony czas na najważniejszej pracy, jak litera obsługi klienta, a nie na ciekawostki Doceniam to.”. Nie: „Ty wykonywane zdrowym rozsądkiem, Henry.”

Poprawa komunikacji: Zachęcaj pracowników do uczestniczenia w tworzeniu planu doskonalenia. Tak: „Tom, jak możemy uniknąć tych podwójnych wysyłek w przyszłości?” Nie: „Trzeba jak najszybciej zamówienie jest napisane plik zielonych kopii i zaznacz folder, w żegludze iw czasie rozliczeniowego Nie ma innego sposobu, aby kontrolować ten problem.”.

Prawa autorskie AE Schwartz Associates Wszelkie prawa zastrzeżone. Dla dodatkowych materiałów prezentacyjnych i zasobów: ReadySetPresent i na bezpłatny wpis jako trener, konsultant, głośnik, sprzedawca / organizacja: TrainingConsortium

CEO, A. E. Schwartz Associates, Boston, MA., Kompleksowa organizacja, która oferuje ponad 40 programów szkoleniowych opartych na umiejętności zarządzania. Pan Schwartz prowadzi ponad 150 programów rocznie dla klientów z przemysłu, badań naukowych, technologii, rząd, Fortune 100/500 firm i organizacji non-profit na całym świecie. On często występuje na konferencjach jako główne prezenter i / lub moderatora. Jego styl jest w szybkim tempie, uczestnicząca, praktyczne i zabawne. Jest autorem ponad 65 książek i produktów, a także nauczył / Wykładał na kilkunastu uczelniach i uniwersytetach w Stanach Zjednoczonych.

Artykuł napisany przez: