jakie dokumenty musi zlozyc stowarzyszenie

jakie dokumenty musi zlozyc stowarzyszenie

E-mail powinien przejść grzywny.

Jeżeli powyższy sposób nie zadziała, spróbuj to uszczypnąć. W programie Outlook kliknij menu Narzędzia i wybierz Opcje. Gdy w oknie Opcje, kliknij kartę Ustawienia poczty i uderzył Wyślij / Odbierz potem przycisk. Gdy w oknie dialogowym Wyślij grupowa / Odbierz, kliknij przycisk Edytuj. Kliknij przycisk Właściwości konta na stronie więcej informacji później. Gdy w oknie Właściwości kliknij kartę Serwer wychodzący. wybierz przycisk obok Zaloguj się na serwerze poczty przychodzącej przed wysłaniem wiadomości. Naciśnij przycisk OK, a następnie OK, blisko, i OK, aby zapisać zmiany. Należy przestrzegać wszystkich tych lub innych podobnych monitami, które widzisz na ekranie, aby zapisać zmiany. Gdy skończysz, zamknij i ponownie otwórz program Outlook. Tworzenie i wysyłanie wiadomości testowej. Należy przejść bez problemu.

Sprawdź konfigurację e-mail w programie antywirusowym. Jeśli używasz programu antywirusowego, który posiada funkcję skanowania poczty elektronicznej, może to kolidować z programem Outlook i uniemożliwić wysyłanie lub odbieranie wiadomości e-mail lub prowadzić do innych problemów Microsoft Outlook. Otwórz program antywirusowy i wyłączyć funkcję skanowania poczty e-mail. Zapisz zmiany i zamknij wszystkie okna w tym programie Outlook. Otwórz ponownie program Outlook i sprawdzać poprzez wysłanie wiadomości testowej albo na adres e-mail lub kogoś innego „.

Wyłącz Zaporę systemu Windows, ponieważ może to uniemożliwić Outlook wysyłanie i odbieranie wiadomości e-mail. Kliknij przycisk Start i przejdź do Panelu sterowania. Dwukrotnie kliknij ikonę Zapora systemu Windows. Jeśli nie otworzy się i pokazuje „nie może zostać wyświetlony ustawienia Zapory systemu Windows, ponieważ skojarzona usługa nie jest uruchomiona” komunikat o błędzie, należy zalogować się jako administrator do komputera, aby uzyskać dostęp i zmienić ustawienia.
Artykuł napisany przez: