stowarzyszenie jakie korzysci

Liczba tematów na 1Z0-052 jest porównywalna do innych badań certyfikacyjnych Oracle. Jednak zakres tematów nie jest. Test Administration I obejmuje bardzo szeroki zakres dziedzin. Zgodnie z ogólną zasadą, testy certyfikacyjne Oracle mają dość wąskie podejście. Egzamin obejmuje tylko SQL Podstawy języka SQL. Egzamin Real Application Clusters obejmuje tylko RAC. Ponieważ test ten obejmuje przedmioty w takich obszarach szeroko rozproszone, należy poświęcić więcej czasu przygotowuje się do niego. Jeśli masz zamiar użyć instrukcje Oracle uczyć się do tego testu, trzeba będzie pobrać następujące tytuły na stronie dokumentacji systemu Oracle:

Oracle Database Concepts

Przewodnik Oracle Database Administrator

Oracle Database Reference

Performance Tuning Guide

Podręcznik administratora usług sieciowych

Kopii zapasowych i odzyskiwania Podręcznik użytkownika

Oracle ma kadrę znakomitych pisarzy technicznych i podręczniki są bardzo dobre. Są również bezpłatne i można je pobrać w dowolnym momencie. Jeśli jesteś nowy w Oracle, bardzo polecam czytanie Oracle Database Concepts instrukcję od deski do deski. To zapewni Ci silne przeświadczenie, że w wielu pojęć Naprawdę trzeba zrozumieć, aby być dobrym dBA.

1Z0-052 jest test OCA poziomie. Badania na tym poziomie są przeznaczone do obejmują szeroki zakres tematów na płytkiej głębokości. Egzamin na ogół nie wymagają rozległej wiedzy dla każdego z celów. Gdy uczysz się, nie próbować stać się ekspertem w każdej dziedzinie. Celem tego testu jest, aby wiedzieć trochę o każdym temacie, a nie wiedzieć wszystkiego o każdej pojedynczej temacie. Jak już wspomniano powyżej, należy pamiętać, że aby przejść do strony internetowej Oracle Education i uzyskać listę celów. Użyj że jako lista kontrolna, jak się uczyć. Upewnij się, że dobrze znają je wszystkie zanim harmonogramu egzaminu.Powodzenia na teście.

Matthew jest doświadczonym DBA i deweloper. Trzyma Oracle DBA Certyfikaty dla wydań 7, 8i, 9i, 10g i 11g; Oracle Expert Certyfikaty dla SQL i zastosowanie ekspresowe; i jest Oracle Advanced PL / SQL Developer Certified Professional. Jest autorem kilku przewodników Oracle certyfikacji w tym jeden dla 1Z0-052. Jego strona internetowa OracleCertificationPrep jest dostarczanie linków do zasobów na przygotowanie certyfikacji Oracle.

Artykuł napisany przez: